About Us

Firmamız 1994 yılından beri yer aldığı  karo halı sektöründe, Ingiltere,Almanya ve Hollanda’nın önde gelen fabrikalarının karo halı ürünlerini toptan ve perakende olarak Türk tüketicisinin beğenisine sunmaktadır . Karo halılarımız ucuz, ekonomik ve kalitelidir. Yoğun ticari mekanlar için son derece uygundur. Anti-statik, alev almaz, aşınmaya dayanıklı, tekerlekli sandalyeye uygun, solmaz, kolay temizlenir ve  kolay monte edilir.Klasik ölçümüz 50 x 50  olmakla birlikte size özel ölçülerde  (25 x 100) plank, (60 x 60) ( 50 x 100)   üretim yapabiliriz.

Ingiliz Paragon karo halı firması, ülkesinin bu alandaki lider firmasıdır. Her mekana ve kullanım alanına göre halı seçenekleri mevcuttur. Okul, ofis, Kütüphane, idari bina, konferans sinema salonu, 50 cm x 50 cm ebatlarında olduğundan firesi azdır ve kolayca değiştirilebilir.

Halının üretim sürecinde çevreye olan etkisi ve kaynakların kullanımına maksimum düzeyde özen gösterilmiştir. Bunu kanıtlayan Breeam A ve ISO 9001 sertifikası vardır. Halı tabanında %50’ye varan geri dönüşüm malzemelerinden yararlanılmıştır. Ayrıca 2012 de Avrupa’da yılın en temiz üretim yapan fabrika ödülünü almıştır.
2018 Nisan itibariyle Fransız BALSAN ve İngiliz GRADUS karo halıları satış ve uygulama hizmetiyle bünyemize katılmıştır.
Hollanda üretimi karo halılarımız fiyat performans açısından pazardaki en başarılı karo halı ürünleridir.
Karo halı yanında tiari tip Homojen pvc ,Heterojen pvc ,Lvt,Spor zemin ,dokuma vinil kaplamaları kendinden yayılan şap (self levelling)
 ekspertiz ve uygulama hizmeti de vermekteyiz. Karo halı fiyatları ve projeleriniz için lütfen teklif isteyiniz.
Stoklu ve kampanyalı ucuz karo halılarımızı Stok Listesi kısmında görebilirsiniz.Karo halı fiyatları için lütfen iletişime geçiniz.